01.07.2006 16:14

Neuvěřitelná účinnost Avon

To se vám jednou takle stalo, že vedle mě ležel katalog Avon s "Uhrančivým pohledem filmové hvězdy" Salmy Hayek. A tak jsem si říkal, že stejně nemám nic lepšího na práci, a že se podívám co za zázraky umí moderní kosmetika.

A nevěřil jsem svým očím. Nechápu jak se mezi námi ještě mohou vyskytovat ošklivé ženy s celulitidou, kruhy pod očima, nebo dokonce s chlupatýma nohama! Všechno už je vyřešeno. Stačí si natřít zadek krémem a za 12 týdnů bude úplně jiný! A zřejmě nejdokonalejší výrobek Avon je tzv. modelační gel, který to dokáže o 8cm za 8 týdnů! Nevěříte? Není možná! Posuďte sami:

Účinnost potvrdilo po 12 týdení studii 231% z testovaných žen. Některé to asi přišly potvrdit více než dvakrát.

Kdysi jsem četl jakousi dermatologickou studii, ve které psali, že zásadní problém účinnosti dermatologických přípravků je dostat se vůbec skrz svrchní pokožku. Doba zřejme pokročila, nevím ovšem, co do toho v tom případě míchají, abyste se mohli patlat tímhle vším najednou a přitom vám neslezla kůže.

Navíc při představě, že by jakákoli žena musela během dvou měsíců vyměnit šatník, protože by jí byly malé podprsenky, a z kalhot by vypadávala... Neměla by se tahle kouzla zakázat?


Dokonale! To musim mit! :)))

varouch - 01.07.2006 16:23

Email comment